Neden RETURN OF HAİR ?

Return Of Hair deneyimli ekip ve uzman doktorlar takibinde en son teknoloji ile en iyi sonucu alarak operasyon başarısı, hasta memnuniyetinin sağlanması, misafirlerimizin kendilerini rahat ve güvende hissetmeleri için gerekli hassasiyet ve özeni göstermekteyiz. Bu süreçte Return Of Hair deneyimli ekibiyle beraber, Amerika, Avrupa ve Arap ülkelerinden saç ekimi için başvuran çok sayıda kişiye operasyon gerçekleştirmiş, bu operasyonların sonuçları neticesinde her yıl artan talepler doğrultusunda Türkiye’de Saç Ekimi hizmetini uluslararası düzeyde sunan bir merkez haline gelmektedir.

Profesyonel Ekip

Her biri ayrı ayrı kendi alanında uzmanlaşmış personellerimiz ile titiz, özenli ve özverili şekilde sizlere hizmet veriyoruz. Ekip olarak en iyisini yapmak için gerekli hassasiyeti gösteriyoruz.

VİP Araçlarla Transfer

Ulaşım sorunu yaşayan yurt dışı veya il dışından gelen misafirlerimiz için nasıl ulaşacağım stresine YOK! Siz değerli misafirlerimizin konforu bizim için daima önemli. Talebiniz doğrultusunda hava alanı transferlerinizi konforlu VIP araçlarımızla sağlıyoruz.

Otel Konaklaması

Siz değerli hastalarımız için, her türlü konforu sağlamayı en ince ayrıntısına kadar düşündük. Yurt dışı veya il dışından gelen hastalarımıza, tercihiniz doğrultusunda anlaşmalı olduğumuz kurumlarda 5 yıldızlı otel konforuyla stresten uzak, keyifli bir operasyon olanağı tanıyoruz.

Üst Düzey Hizmet

Öncelikle tüm personelimiz ile birlikte misafirlerimizi rahat ettirmek için elimizden gelen en iyi hizmeti sunuyoruz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için operasyon süresince kendi alanlarında uzmanlaşmış 8-10 uzman personel ile birlikte hem sizin rahat ettirmek hemde operasyon başarısı için özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Memnuniyetiniz bizim için önemli.

Görev Paylaşımı

Bütün personelimiz kendi uzman olduğu alanda uygulama yapıyor. Görev paylaşımı yaparken yeterli sayıda personel ile çalışıyoruz. Sizi düşündüğümüz gibi çalışanlarımızı da düşünüp iş yüklerini hafifletiyoruz. Böylece  hem operasyon sağlığı hemde süresinde pozitif etki sağlıyoruz.

Ekim Sonrası Hizmetler

Saç Ekim Operasyonu sonrasında bizim için iş bitmiş olmuyor. Siz değerli misafirlerimizin tüm süreçlerini yakından takip ediyor ve iletişimi asla kesmiyoruz çünkü biliyoruz ki endişeleriniz ve merak ettikleriniz olacak hem sizleri rahatlatmak hemde sürecin verimliliğini sağlamak için hep sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon İçin Lütfen İletişime Geçin.

HİZMETLERİMİZ

Ağrısız Saç Ekimi

Ağrısız Saç Ekimi Nedir? Avantajları ve Farkları Nelerdir?

Detaylı Bilgi

Saç Mezoterapisi

Saç Mezoterapisi Nedir? Nasıl Yapılır? Faydaları Nedir?

Detaylı Bilgi

PRP Terapisi

PRP Terapisi Nedir? Nasıl Uygulanır? Çok daha fazlası için detaylı inceleyin.

Detaylı Bilgi

Saç Ekimi

Saç ekimi operasyonu, ekim süreci, öncesi ve sonrası hakkında tüm merak ettikleriniz.

Detaylı Bilgi

Sakal ve Bıyık Ekimi

Sakal ve Bıyık Ekimi Nasıl Yapılır? Kalıcı mıdır? Operasyon Sonrası Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Detaylı Bilgi

FUE SAFİR UÇ YÖNTEMİ

FUE Safir Uç Yöntemi Detayları. Nasıl Uygulanır? Avantajları Nelerdir?

Detaylı Bilgi

DHI Yöntemi

DHI Saç Ekimi Hakkında Bilgiler. Nelere Dikkat Etmeliyim? Avantajları Nelerdir?

Detaylı Bilgi

Kaş Ekimi

Kaş Ekimi Hakkında Bilgiler. Nasıl Yapılır? Operasyon Sonrası Nelere Dikkat Etmeliyim?

Detaylı Bilgi
Sohbeti Başlat
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabilirim?